25 år i branchen – stort tillykke, Lise! 🎉
I sidste uge fejrede vi vores fantastiske kollega Lise Hørdum, som kunne markere 25 år i branchen.
Vi startede dagen med fælles morgenmad, masser af grin og fine taler – for det er ikke hver dag, man får lov at fejre sådan en milepæl.

Som Account Manager har Lise i årevis sørget for, at vores kunder er i de bedste hænder. Hun kombinerer erfaring og overblik med et glimt i øjet og et nærvær, som både kunder og kolleger sætter stor pris på. Vi er virkelig glade for at have hende med på holdet!

Endnu engang stort tillykke Lise! 🌟
Lad os sammen finde
den rette løsning til jer
BetaPack tilbyder mere end bare produkter – vi tilbyder samarbejde og partnerskab. Kontakt os for en uforpligtende samtale, og hør mere om, hvordan vi kan hjælpe dig med at skabe løsninger, der matcher dine behov.
Læs mere nyt fra BetaPack

Velkommen til Lina Husballe – ny Account Manager & Teamleder i BetaPack
BetaPack har budt velkommen til Lina Husballe, der er startet som Account Manager & Teamleder. M …
Bæredygtig Business
BetaPack havde I sidste uge fornøjelse af at have besøg af bæredygtighedsekspert, forfatter og podca …

BetaPack markerer FodboldtrøjeFredag til støtte for børn med kræft
Hos BetaPack har vi i dag markeret FodboldtrøjeFredag, hvor medarbejdere mødte ind i fodboldtrøjer f …