BetaPack på inspirationstur til BAU Insights i München
I sidste uge deltog Nikolaj Noer, Peter Buch Nielsen, Christian Hvidkjær Frederiksen og Jens Thomsen i den imponerende BAU-messe i München – en af verdens største messer for byggebranchen med over 250.000 besøgende!
De havde blandt andet fornøjelsen af at besøge vores gode samarbejdspartner pro clima - MOLL bauökologische Produkte GmbH, der imponerede med en flot og kreativ messestand. Derudover besøgte vi også DECORA S.A., vores mangeårige samarbejdspartner på gulvunderlagsprodukter, som ligeledes var repræsenteret med en spændende stand.
Messen bød på masser af idéer og ny viden fra de mange inspirerende udstillere. Tak for en berigende oplevelse – vi ser frem til at omsætte alle de nye indsigter til værdi for vores kunder!
Lad os sammen finde
den rette løsning til jer
BetaPack tilbyder mere end bare produkter – vi tilbyder samarbejde og partnerskab. Kontakt os for en uforpligtende samtale, og hør mere om, hvordan vi kan hjælpe dig med at skabe løsninger, der matcher dine behov.

Læs mere nyt fra BetaPack
Oplever du et stigende fokus på bæredygtighed og dokumentation?
Hos BetaPack oplever vi, at vores kunder har et stigende behov for at dokumentere bæredygtigheden og …
Mød os på stand 71 til HÅNDVÆRK 2025
Så går det løs igen på HÅNDVÆRK og vores team står klar på stand 71 med vores alpha-hus! Her kan du …
Behind the scenes hos BetaPack!
I sidste uge havde vi besøg af Mikael Johnsenfra Click Film og hans kollega Christoffer, som hjalp o …